RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, Simplegreen. PBmanagement & RESTORE shop Slovensko

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ANSILVER zásyp do rukavic a obuvi s aktívnym striebrom

ANSILVER zásyp na udržovanie čistoty vnútorných povrchov všetkých druhov obuvi, ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachu už používanej obuvi alebo zabráneniu vzniku zápachu pri novej obuvi.
Môže byť takisto použitý do všetkých druhov rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie). Ich vysypaním je dosiahnutý suchý pocit pokožky aj pri dlhodobej práci napr. v latexových alebo gumenných rukaviciach. Môže sa používať aj priamo na pokožku nôh a rúk, do podpazušia, pod prsníky a na všetky miesta tela, ktoré sú silno namáhané potením a slabým odvetraním. Má výrazný antimikrobiálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER

ZÁSYP ANSILVER

Určenie: na udržovanie čistoty vnútorných povrchov všetkých druhov obuvi, ich konzerváciu
počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachu už používanej obuvi alebo zabráneniu vzniku zápachu pri novej obuvi.
Môže byť takisto použitý do všetkých druhov rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie). Ich vysypaním je dosiahnutý suchý pocit pokožky aj pri dlhodobej práci napr. v latexových alebo gumenných rukaviciach.
Môže sa používať aj  priamo na pokožku nôh a rúk, do podpazušia, pod prsníky a na všetky miesta tela, ktoré sú silno namáhané potením a slabým odvetraním. Má výrazný antimikrobiálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER.

ANSILVER je patentovo chránený antimikrobiálny prípravok.

Spôsob použitia:
D
o obuvi sa nasype primerané množstvo zásypu a tento sa otáčaním obuvi roznesie po jej celom vnútornom povrchu.
V prípade rukavíc je možné nasypať zásyp priamo do nich a dobre ich pretriasť alebo si ho rozotrieť priamo na pokožku rúk a natiahnuť si rukavice.

Praktické výsledky:
pri skúškach v oblasti ošetrenia obuvi ako aj pri práci v latexových rukaviciach bola vyslovená veľká spokojnosť s výrobkom.
Obuv prestala zapáchať a takisto nezapáchali ani nohy.
Pri práci v rukaviciach nebola pokožka prevlhnutá a celkovo mali testované osoby lepší pocit.
Pri použití na silno potiace sa miesta na tele bol zaznamenaný lepší stav pokožky a lepší telesný pocit.

Fo
rma balenia: plastová sypačka s plastovým šróbovacím uzáverom.
Dodáva sa v balení po 10 ks v kartónovom výseku obalenom zmršťovacou PE fóliou.
Obsah balenia: 120 ml
Skúšky výrobku:
Zásyp bol otestovaný v Štátnom zdravotnom ústave v Prahe, protokoly z testov boli použité pri schvaľovaní v ÚPKM Bratislava. Na základe predložených výsledkov testov z Prahy povolili jeho distribúciu v rámci SR. Protokoly zo SZU Praha sú k dispozícii.

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

ANSILVER zásyp do obuvi a rukavíc si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky