RUBBERMAID vonny program, cistiace ekologicke pripravky, upratovacia technika

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Ecohead shower úsporna sprcha Liveco

ÚPRAVA VODY a šetrenie ENERGIE na ohrev vody

Úsporná sprchová hlavica - sprcha Liveco pre zdravšiu pokožku a úsporu vody

Kúpou
úspornej sprchy a vodovodného šetriča LIVECO získate nielen výborný produkt ktorý ušetrí Vaše financie, ale aj dobrý pocit z aktívnej ochrany životného prostredia a najmä zdravia svojej rodiny.

V našej ponuke je:

ÚSPORNÁ
SPRCHA - SPRCHOVÁ HLAVICA Liveco PRE ZDRAVŠIU POKOŽKU A ÚSPORU VODY
ÚSPORNÁ VODOVODNÁ HLAVICA
- PERLÁTOR Liveco KTORÁ FILTRUJE A EFEKTÍVNE VYUŽÍVA VODU
ÚSPORA 60 - 65%  VODY


EcoTech ekologické technológie dostupné pre všetkých.úspornú sprchu a náhradné príslušenstvo si môžete pozrieť a zakúpeť v našom e-shope:

http://www.webareal.sk/restore/eshop/3-1-FIRMA-DOM-ZAHRADA-domacnost/82-2-LIVECO-usporne-sprchove-hlavic

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE SPOTREBY VODY s úspornou sprchou LIVECO
Vďaka špeciálnemu kovovému pliešku s mikropórmi, so sprchovou hlavicou Ecohead Shower ušetríte až 60-65% vody ako aj energiu potrebnú na jej zohriatie, pričom kvalita a štandard sprchovania ostanú zachované.

POZITÍVNY VPLYV NA ZDRAVIE - STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
Prečo sú anióny pre nás prospešné?
Aniónom sa pripisujú mnohé pozitívne účinky, pretože pôsobia priaznivo na celkové zdravie človeka. Anióny napomáhajú čisteniu krvi, mentálnej stabilite, nervovej kontrole, posilneniu funkcií pečene, aktivizácií a obnove buniek ako aj k čisteniu ovzdušia. Taktiež podporujú metabolizmus a posilňujú imunitný systém. Vďaka tomu celkovo posilňujú regeneračné schopnosti ľudského organizmu.

Vedeli ste že práve vodopády vytvárajú obrovské množstvo aniónov? Zažite svieži pocit z energie vody vodopádov priamo u Vás doma! Vďaka 412 mikropórom na sprchovej platničke, LIVECO Ecohead Shower generuje vyše 500 000 aniónov na cm3.
Anióny ďalej uvoľňujú a pomáhajú pri tvorbe serotonínu a mozgového nervového prenášača, uvoľnenie ktorého spôsobuje pocit pohody, podporujú dýchanie, uvoľňujú svaly a zmierňujú únavu a úzkosť. Absorpcia priaznivých účinkov aniónov prebieha pri dýchaní a cez pokožku. Záporné ióny, ktoré uvoľňuje Liveco Ecohead Shower Vás preto dobijú pozitívnou energiou po náročnom dni.

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU A VLASY
Doprajte svojej pokožku výnimočnú starostlivosť
ECOHEAD Shower
- úsporná sprcha LIVECO dodá Vašej pokožke rovnováhu, čistotu a hĺbkovú hydratáciu

Fyziologická hodnota PH zdravej pokožky je v priemere medzi 5,4 a 5,9. V tomto rozsahu je PH je pokožka zásobená typicky kožnou flórou, ktorá zabraňuje proliferácii patogénnych zárodkov. Fyziologická rovnováha sa môže zmeniť napríklad aj častým a nadmerným používaním mydla, čím sa stráca funkčnosť obranného systému pokožky, na ktorej sa tak môže objaviť infekcia. PH pokožky je kyslé a mydlá väčšinou zásadité. Ich nadmerné používanie môže vysušovať a dráždiť pokožku hlavne u detí a starých ľudí, predovšetkým citlivú a zapálenú pokožku ako v prípade atopickej dermatitídy. Pri starostlivosti o pokožku treba preto dbať na to, aby sme zabránili prenikaniu dráždivých látok do pokožky, používali mydlá s kyslím PH alebo ich náhrady. Najdôležitejšou látkou pre zvláčnenie a hydratáciu pokožky je voda, preto jej vhodná externá aplikácia podporuje hydratáciu, ktorá preniká hlbšie do pokožky.

Ecohead Shower vďaka dômyselnému systému filtrov a novej technológií čistí a stimuluje pokožku bez použitia mydla. Mikropóry štiepia molekuly vody , a preto voda preniká hlbšie do pokožky, vďaka čomu je pokožka dlhodobo a hĺbkovo hydratovaná aj bez použitia krému. Navyše, vďaka filtru s kolagénom a Vitamínom C pôsobí preventívne aj proti lupinám, vypadávaniu vlasov, vyrážkam a akné. Filter s Vitamínom C odstraňuje chlór, ktorý sa nachádza vo vode. Kolagénová zložka filtru obohacuje vodu a dodáva elasticitu vašej pokožke a zvyšuje jej priaznivý účinok na regeneračné schopnosti vašej pokožky.

Preto Ecohead Shower
úsporná sprcha Liveco sa odporúča najmä pre ľudí s citlivou, alergickou pokožkou a ľudí trpiacich na atopickú dermatitídu. Jej trvalé používanie zmierňuje atopickú dermatitídu a psoriázu.

RELAX A REVITALIZÁCIA
Ecohead zbavuje pocitu únavy a napomáha zlepšeniu metabolizmu ako výsledok žiarenia ďalekosiahlych infračervených lúčov. Bežné ďalekosiahle infračervené lúče sú pyrolizované na 700 – 800 C a radiácia tak dramaticky klesá. Tento produkt vyžaruje ďalekosiahle infračervené lúče presahujúce 92% topením krištáľového skla na 1300 – 1400 C. Príroda je zložená z oxidácie a dezoxidácie. Oxidácia rozkladá hmotu a úžitková voda má oxidačné vlastnosti. Rozkladanie hmoty bráni plynulej cirkulácii krvi. Keramické kompozitové guľôčky, ktoré sú súčasťou sprchovej hlavice dokážu zmeniť oxidačné vlastnosti úžitkovej vody na dezoxidačné pomocou vyžarovania ďalekosiahlych infračervených lúčov, čo napomáha udržaniu dobrého zdravia a telesných funkcií prostredníctvom slabo alkalickej dezoxidovanej vody.

412 mikropórov navyše vytvára veľmi jemný ale zároveň silný prúd vody, ktorý Vám prinesie príjemný pôžitok z masáže. Vychutnajte si ako drobné molekuly vody prenikajú cez póry a dôkladne umývajú Vašu telo.

JEMNÁ STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU VÁŠHO DIEŤATKA
Liveco Ecohead je vďaka svojim vlastnostiam vhodná pre dôkladnú starostlivosť o zdravie a hygienu vašich bábätiek. Vaše dieťatko môžete bez obáv okúpať vo vode zo sprchovej hlavice Ecohead Shower, nakoľko táto hlavica je citlivá k ich jemnej pokožke a poskytuje pre dieťatko kvalitnú a nezávadnú vodu .

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Úspornú sprchu Liveco
si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky