RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, SIMPLEGREEN. PBmanagement & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Enzýmy a baktérie SUBIO pre likvidaciu organického odpadu v domových ČOV, žumpách a septikoch

EKOLOGICKÁ DOMÁCNOSŤ a DOM. Záhrada, chovy a farma.


ENZYMATICKO-BAKTERIÁLNÉ výrobky zn. SUBIO predstavujú vysokoúčinné a užitočné baktérie a enzýmy, ktoré sú výbornými pomocníkmi pre domácnosť, pestovateľov, záhradkárov, chatárov a chalupárov, poľnohospodárov, potravinársky priemysel a ČOV. 
Dovážajú sa z Juhoafrickej republiky a firma, ktorá tieto prípravky vyvinula a vyrába, je svetovou špičkou v ekologickom odstraňovaní a likvidácii organického odpadu.
Ako jediná dokázala skĺbiť 12 prírodných nepatogénnych bakteriálnych kmeňov pre spoločnú prácu, napr. v žumpách a septikoch (prípravok ŽUMPY * SEPTIKY - SeptiClean ), kde tieto baktérie svojou obrovskou množivosťou dokážu zlikvidovať tuhý obsah fekálií a všetok organický odpad a okamžite obmedzia nepríjemný zápach....


Viac o prípravkoch sa dozviete v našom


RESTORE shope v oddelení  DOM - ZÁHRADA - BÝVANIE

Predstavujú najjednoduchšie riešenie a spôsob čistenia odpadových vôd, odstráňovania organického odpadu a kalu v potrubiach a v nádržiach najmä v:
hoteloch a reštauráciách
čistiarňach odpadových vôd
domácnostiach
výrobných podnikoch
verejných inštitúciách
poľnohospodárskych podnikoch a farmách

BAKTÉRIE a ENZÝMY pre likvidáciu organického odpadu a zápachu prírodnou cestou  SUBIO.

KANALIZÁCIE - žumpa, septik, ČOV - prípravky predstavujú zmes mikrobiologických kultúr a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a odpadových systémoch. Odstraňujú nepríjemný zápach. Vytváraa udržujú prírodný proces rozkladu! Nepoškodzujú životné prostredie.

Záhrada, jazierka, akvária - prípravky sú zmesou mikrobiologických kultúr a enzýmov určených do záhradných jazierok na biologické čistenie vody. Mikroorganizmy obsiahnuté v prípravkoch pomáhajú rozkladať a redukovať objem organických usadenín na dne jazierka. Prejasňujú vodu, preventívne pôsobia proti tvorbe riasy tým, že spoločne s rastlinkami odoberajú živiny z vody a riasa nemá následne z čoho rásť. Pomáhajú obnoviť a udržiavať rovnováhu vodného ekosystému.

CHOV- domáce a hospodárske zvierata - špeciálne vyvinutý mix baktérii a enzýmov určený na rozklad zvieracích výkalov a moču. Prípravky znižujú obsah čpavku v ovzduší na prijateľné hodnoty, čím zabezpečujú produkciu zdravších, vykŕmenejších zvierat v krátkom čase. Podstatné zníženie čpavku v ovzduší uzatvoreného priestoru ako i v hnoji. Odstraňujú respiračné problémy zvierat. Eliminujú nežiaduce pachy spojené s čpavkom.Celkovo sa dosiahne vyššia úroveň zdravotného stavu zvierat. Odtoky a žľaby sú bez pevných zbytkov, čo zlepšuje prietok. Výrazne sa urýchľuje rozklad hnoja (hnoj je rozložený v priebehu 2-3 mesiacov a nemusí sa vyvážať ako nebezpečný odpad). Zvyšuje sa tečivosť hnoja až o 20%.

HoReKa, vyvarovne, reštaurácie - enzymatické prostriedky na rozklad akýchkoľvek organických látok a špeciálne tukov v odpadových a kanalizačných systémoch, v tukových odlučovačoch (lapačoch) a v čistiarňach odpadových vôd. Tuky rozkladajú na biologicky neškodnú látku, ktorú je možné vypúšťať do kanalizačnej siete. Boli vyvinuté špeciálne preto, aby prekonali účinky všetkých univerzálnych čističov, ktoré sú používané na dlaždice, obkladačky, pracovné plochy, stoly a podlahy v kuchyniach reštaurácií, v tukových prevádzkach, vo vývarovniach, v bitúnkoch, v domácnostiach, atď.. Ich pravidelným používaním sa zabraňuje usadzovaniu tukov v potrubiach a následne v tukových odlučovačoch. úplne biologicky rozložiteľné, majú kladný vplyv na funkciu septikov a odpadových systémov, nespôsobujú znečistenie vody a neškodia ľuďom ani zvieratám. Prípravky sú šetrné k pokožke.

Prípravky dodávame nielen konečnému spotrebiteľovi, ale i do potravinárskych výrobní (lahôdky, maso), reštaurácií, chovateľom, farmárom, zahradkárom, chatárom, rybárom... ( v prípade odberu  vo väčších baleniach ako spotrebiteľských, kontaktujte nás -  mob: 0948 223 631 )


ENZÝMATICKO-BAKTERIÁLNE produkty SUBIO

Vysoko účinné, užitočné baktérie a enzýmy
zn. SUBIO sú výbornými pomocníkmi pre domácnosť, pestovateľov, záhradkárov, chatárov a chalupárov, poľnohospodárov, potravinársky priemysel a ČOV. Výrobky obsahujú špeciálne upravené prírodné nepatogénne bakteriálne kmene upravené do takzvaných spór, ktoré navzájom spolupracujú, napr. v žumpách a septikoch, kde tieto baktérie svojou obrovskou množivosťou dokážu zlikvidovať tuhý obsah fekálií, všetok organický odpad, okamžite obmedzia nepríjemný zápach a pomáhajú odplaviť tuhé anorganické častice.

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Užitočné baktérie a enzýmy si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky