RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, Simplegreen. PBmanagement & RESTORE shop Slovensko

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

DOPORUČUJEME

E-SHOP a PORADENSTVO > TIPY a EKO NÁPADY

naše rady a tipy pre:

AUTO - MOTO - GARÁŽ

RESTORER
CLS  - obnova motora a mazania  - predstavuje prípravok novej generácie pre servis motora Vášho automobilu počas jazdy. Každé balenie RESTORERu obsahuje mnoho miliard mikročastíc CSL, patentované zlúčeniny troch kovov (meď, striebro, olovo) v presne stanovenom pomere o velkosti menšej ako 1 mikrometer rozptýlených v malom množstve neutrálneho motorového oleja, ale to na jeho zloženie a vlastnosti nemá vplyv. RESTORER nie je aditívum. Olejová náplň v motore plní len funkciu nosného média, ktoré mikročastice CSL dopraví na správne miesta..... (pozrieť v RESTORE Shope)

Čistenie povrchu motora a interieru:
ČISTIČ POVRCHU MOTORA - Prípravok voľne rozpustný v prírode čistí a odmasťuje vonkajší povrch motora. Neobsahuje kyseliny ani chem. rozpúšťadlá. Má silný antistatický účinok. Rýchlo a účinne rozpustí olejové, mastné a iné znečistenia. Návod na použitie: Prípravok nastriekajte na znečistené miesta a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Opláchnite prúdom vody. Chráňte pred deťmi a mrazom.
... (pozrieť v RESTORE Shope)

SimpleGreen Crystal alebo Regulár -  Použite riedenie 1:1 (t.j 1 diel prípravku SimpleGreen a 1 diel vody - ak je to možné tak použiť teplú vodu). Prípravok nastriekajte, alebo naneste na vychladnutý motor, nechajte pôsobiť v závislosti od miery znečistenia  asi 3 -10 minút, vydrhnite stredne tvrdou kefou. V prípade potreby opakujte. Na záver motor dôkladne opláchnite vodou.
..
Simplegreen sa používa aj  na umývanie automobilov (motocyklov, RVS, štvorkoliek, atď)  viac ako 30 rokov. Ideálne riedenie 1:32 . Návod na použitie: postavte auto do chládku, navlhčite povrch auta a odstráňte z neho prach. Dôkladne auto umyte špongiou a opláchnite čistou vodou....   (pozrieť v RESTORE Shope)

FIRMA, DOM a domácnosť:

ASANEX kvapalný antimikrobiálny, hlavne protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexné ošetrenie vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, ako aj kúpeľní, skladov ovocia a zeleniny a pod. Prípravok pôsobí na celú škálu mikroorganizmov, ktoré sa zvyknú vyskytovať na vlhkom povrchu....  (pozrieť v RESTORE Shope)

STOP ZÁPACHU
- ekologický prostriedok obsahujúci prírodné enzýmy, slúži na odstránenie zápachu, ktorý je spôsobený napr. rozkladom zvyškov potravy, zvratkov, moču, výkalov, zvieracích exkrementov, rozliateho mlieka a všetkých rozkladajúcich sa látok organického pôvodu. Je určený pre akýkoľvek povrch, napr. textil, poťahy, čalúnenie, koberce, murivo, betón, steny, drevo, plastové povrchy, obklady, atď.. Prípravok nepoškodzuje povrch, na ktorý je aplikovaný, nezanecháva škvrny, nebieli. Pach neprekrýva, ale likviduje svojimi enzýmami, ktoré rozložia akékoľvek organické zlúčeniny na jednoduché látky a tým docielia odstránenie nepríjemných pachov. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky (napr. formaldehyd), počas aplikácie nevzniká nepríjemný zápach, je netoxický, preto je vhodný do obytných priestorov, verejných a zdravotníckych zariadení, potravinárskeho priemyslu (vnútorné priestory, do chladiacich a mraziacich pultov)....  (pozrieť v RESTORE Shope)

Podlahy, steny, koberce
Simple Green Crystal alebo Regulár -  Použite riedenie 1:30 (t.j 1 diel prípravku Simple Green a 30 dielov  vody - ak je to možné tak použiť teplú vodu). Prípravok nastriekajte, hubkou , alebo mopom naneste na čistený povrch. Očistený povrch pretrite  alebo opláchnite čistou vodou. Pred každým čistením spravte skúšku na stálofarebnosť.
...  (pozrieť v RESTORE Shope)

Dvere, okná, nábytok, zrkadlá
SimpleGreen Crystal alebo Regulár -  použite riedenie 1:150 (t.j 1 diel prípravku Simple Green a 150 dielov  vody - ak je to možné tak použiť teplú vodu). Aplikujte hubkou, alebo striekacou pištolkou. nechajte pôsobiť a zotrite čistou handričkou, alebo papierovým uterákom.


Pece, grily, kuchyňa
SimpleGreen Crystal alebo Regulár - použite riedenie 1:1 (t.j 1 diel prípravku Simple Green a 1diel  vody - ak je to možné tak použiť teplú vodu). Na silné znečistenia a mastnoty.  Aplikujte hubkou, alebo striekacou pištolkou. Nechajte pôsobiť 3 - 5min., vydrhnite neabrazívnou hubkou (kefkou) a opláchnite čistou vodou. Vyutierajte čistou handričkou, alebo papierovým uterákom.


SEPTIKY a odpady

Koncentrovaná zmes mikroorganizmov, enzýmov a živín - prírodné bakteriálno enzymatické výrobky do septikov a žúmp. Odstraňuje zápach zo septikov a žúmp, optimalizuje ich chod a zabezpečuje účinné čistenie odpadovej vody, dlhšie obdobia medzi odpúšťaním kalu a čistenie potrubia a drenáže.   pozrieť v RESTORE Shope

ZÁHRADA, CHOV
SUCHÉ WC – OxyBreak - zmes mikrobiologických kultúr a enzýmov určených pre ošetrenie suchých WC. Prírodným spôsobom spracováva tuhé exkrementy v klasických suchých WC, výrazne urýchľuje rozklad organického odpadu, redukuje obsah a účinne napomáha k odstraňovaniu zápachu.  (pozrieť v RESTORE Shope)

ŽUMPY A SEPTIKY - SeptiClean je zmes mikrobiologických kultúr a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a odpadových systémoch. Odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára a udržuje prírodný proces rozkladu! Nepoškodzuje životné prostredie..... pozrieť v RESTORE Shope

ZÁHRADNÉ JAZIERKA – Aqua CB (OxyBreak)  je zmesou mikrobiologických kultúr a enzýmov určených do záhradných jazierok na biologické čistenie vody. Mikroorganizmy obsiahnuté v prípravku pomáhajú rozkladať a redukovať objem organických usadenín na dne jazierka. Prejasňujú vodu, preventívne pôsobia proti tvorbe riasy tým, že spoločne s rastlinkami odoberajú živiny z vody a riasa nemá následne z čoho rásť. Pomáhajú obnoviť a udržiavať rovnováhu vodného ekosystému.... pozrieť v RESTORE Shope

STAJNE A CHOVY – Sannisty (SanniStable) je špeciálne vyvinutý mix baktérii a enzýmov určený na rozklad zvieracích výkalov a moču. Znižuje obsah čpavku v ovzduší na prijateľné hodnoty, čím zabezpečuje produkciu zdravších, vykŕmenejších zvierat v krátkom čase. Podstatne znížujee čpavok v ovzduší uzatvoreného priestoru ako i v hnoji, odstraňuje respiračné problémy zvierat, eliminuje nežiaduce pachy spojené s čpavkom. Celkovo sa dosiahne vyššia úroveň zdravotného stavu zvierat. Výrazne urýchľuje rozklad hnoja (hnoj je rozložený v priebehu 2-3 mesiacov a nemusí sa vyvážať ako nebezpečný odpad). Zvyšuje sa tečivosť hnoja až o 20%. ... pozrieť v RESTORE Shope

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Prípravky si môžete u nás objednať a zakúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky