RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, SIMPLEGREEN. PBmanagement & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Externe automaticke defibrilatory AED HeartSine a LIFEPACK

ZDRAVIE a VITALITA ... doplnky výživy ENERGY

Automatický externý defibrilátor (AED) od HeartSine je prenosný prístroj určený pre laické, ale aj odborné poskytovanie prvej pomoci pri náhlom zastavení krvného obehu spojeného so zástavou dýchania.

Pri zástave srdca môže môže byť kľúčovým momentom prítomnosť defibrilátoru vo výbave zasahujúcich.

Automatické externé defibrilátory sú
navrhnuté tak, aby ich mohol použiť prvý svedok udalosti - aj osoba bez zdravotníckeho vzdelania. konštruované ako výkonné a kompaktné defibrilátory, určené k liečbe pacientov so zástavou srdca a k zaisteniu funkcie kontinuálneho monitorovania srdcovej činnosti.

Svoje miesto nájdu v hoteloch, domovoch, vo verejných priestranstvach ako sú napr.nákupné strediská, autobusové a železničné stanice, školy, športoviska, ako aj v domácnostiach.

Tieto defibrilátory sú určené pre rýchlu resuscitácii pri zástave srdca, a to ako pre profesionálov tak pre laikov.
Pri resuscitácii by mal byť primárny dôraz kladený na defibriláciu počas prvých 4 minút. Každá ďalšia minúta oneskorenia defibrilačného zákroku znižuje pravdepodobnosť prežitia.
    

Prístroje same analyzujú stav pacienta a dáva pokyny potrebné pre jeho záchranu. Včasná pomoc je zásadný pri záchrane ľudského života.
Ak máte v dosahu automatický externý defibrilátor, môžete pomôcť zachrániť život ešte pred príchodom záchrannej služby, ktorej maximálna dojazdová doba je v Slovenskej republike 20 minút, pričom už po 8 minútach po zástave srdca dochádza k nenávratnému poškodeniu mozgu alebo dokonca smrti.

POZRI inštruktažné video ... POZRI

V
ďaka automatickým externým defibrilátorům sa určite podarí zabezpečiť lepšie podmienky pre záchranu ľudského života.

heart sine pad 300 pbmanagement

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

Automatické externé defibrilátory AED HeartSine a ich príslušenstvo si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky