RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, SIMPLEGREEN. PBmanagement & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Simple Green ekologické odmasťovače a priemyselné čističe

ZELENÁ FIRMA - PRIEMYSEL a VÝROBA - dielňa a SERVIS.

SIMPLEGREEN ekokogický čistiací a odmasťovací prostriedok neobyčajne silný, vždy bezpečný a ekonomický.
Oblasť využitia: poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, stavebníctvo, potravinársvo, upratovanie, veľkoplošné čistenie, zdravotníctvo, priemysel, lakovne, odstráňovanie ropných havárií, doprava, domácnosť, dieľňa, záhrada.
Simplegreen čistiaci a odmastňovací prostriedok odmasťuje a čistí aj tú najhoršiu starú špinu, celkom nahradí technický benzín, toluén, arvu, perchlór, vyperie odstráni zápach ale je súčasne nehorľavý- nevýbušný - nejedovatý - neiontový - neabrazívny...


Pozrite si krátku prezenáciu o prípravkoch SIMPLEGREEN, alebo čo všetko s čistiacím prípravkom dokážete vyčistiť .... VIDEO

Viac o prípravkoch SIMPLEGREEN v našom

RESTORE shope v oddelení  HOBBY - DIELNA - GARÁŽ 


SIMPLE GREN CRYSTAL
predurčený ako priemyselný čistič. Vhodný je na odmasťovanie a čistenie od nafty, olejov, rezných a chladiacich kvapalín. Ľahko čistí rôzne povrchy znečistené uhľovodíkovými nečistotami. Je biologicky veľmi dobre odbúrateľný, neagresívny, nejedovatý, nehorľavý, neabrazívny, bezpečný pri práci. Možno ho používať pre čistenie v čistiacich, postrekových linkách, pre ultrazvukové čistenie, do tlakových umývacích zariadení, v umývacích stoloch, ale tiež pri ručnom umývaní. Jeho použitie je veľmi ekonomické. Pre vytvorenie čistiaceho roztoku sa riedi s vodou podľa potreby v pomere až 1 : 150. Teplota pracovného roztoku sa pri jednorázovom použití pohybuje v intervale od 20 do 90°C, pri opakovanom použití v umývacích linkách a ultrazvukových práčkach sa doporučuje interval teplôt od 20 do 40°C. Je penivý, pracujúci na báze technológie MPF. Je alkalický. Čistiaci prostriedok pre všeobecné čistenie a odmasťovanie v priemysle i v domácnosti.


SIMPLE GREEN REGULAR
koncentrát. Čistiaci prostriedok určený na všeobecné použitie. Je to detergent tmavo zelenej farby s charakteristickou vôňou sasafranu. Vhodný je na odmasťovanie a čistenie od nafty, olejov, rezných a chladiacich kvapalín. Ľahko čistí rôzne povrchy znečistené uhľovodíkovými nečistotami. Je biologicky veľmi odbúrateľný, neagresívny, nejedovatý, nehorľavý, neabrazívny, bezpečný pri práci. Možno ho používať pre čistenie v čistiacich linkách, pre ultrazvukové čistenie, do tlakových umývacích zariadení, ale tiež pri ručnom umývaní. Jeho použitie je veľmi ekonomické. Pre vytvorenie čistiaceho roztoku sa riedi s vodou podľa potreby v pomere až 1 : 150. Teplota pracovného roztoku sa pri jednorázovom použití pohybuje v intervale od 20 do 90°C, pri opakovanom použití v umývacích linkách a ultrazvukových práčkach sa doporučuje interval teplôt od 20 do 40°C. Používa sa tam, kde je žiaduce potlačiť pach čisteného povrchu. Je penivý, pracujúci na báze technológie MPF. Je alkalický. Vhodný pre čistenie silne znečistených pracovných odevov ropnými produktami. Vhodný do cykloservisov a dieľní na čistenie znečistených súčiastok


SIMPLE GREEN EXTREME
koncentrát. Odmasťovací ekologický a čistiaci prostriedok pre použitie v priemysle s antikoróznou ochranou. Na Slovensku známy pod obchodným názvom EXTREME Aircraft. Vhodný je na čistenie a odmasťovanie hliníku a tiež súčiastok náchylných ku korodovaniu. Charakteristická pre jeho vzhľad je nažltlá farba podľa použitých surovin. Nie je aromatizovaný.
Pred použitím sa riedi so studenou, alebo teplou vodou až do pomeru 1 : 100. Je penivý, emulgujúci, nehorľavý a neabrazívny. Biologicky je veľmi dobre odbúrateľný. Tieto jeho vlastnosti sú potvrdené skúškami niekoľkychskúšobní.
Priemyselný, vysoko účinný, vodou riediteľný, čistiaci a odmasťovací prípravok určený k všeobecnému čistenie a odmasťovanie vysoko znečistených povrchov, vyžadujúce splnenie najvyšších bezpečnostných kritérií vydaných firmou BOEING D6-17487P a výrobcom leteckých motorov Pratt & Whitney PWA 36604 Revision C.
Je vhodný na čistenie kovových , plastových i lakovaných povrchov pomocou striekacích strojov, k tlakovému a ultrazvukovému odmasťovanie v strojárenstve, leteckej i pozemnej doprave, bez toho aby došlo k poškodeniu čistených povrchov.


SIMPLE GREEN LEMON
koncentrát. Ekologický čistiaci prostriedok pre všeobecné použitie, na Slovensku známy pod obchodným názvom LEMON. Patrí medzi všeobecne použiteľné čistiace prostriedky na báze vodných detergentov. Charakteristická je neho citronovo žltá farba. Je aromatizovaný s vôňou citrónu.
Pred použitím sa riedi so studenou, alebo teplou vodou až do pomeru 1 : 150. Je penivý, emulgujúci, nehorľavý. Nie je abrazívny.
Biologicky je veľmi dobre odbúrateľný, bez škodlivých bielidiel a čpavku. Tieto jeho vlastnosti sú potvrdené skúškami niekoľkych skúšobní.
Priemyselný, vysoko účinný koncentrovaný čistiaci a odmasťovací prípravok určený k všeobecnému čistenie a odmasťovanie v priemysle aj v terciálnej sfére. Využiteľný v tlakových umývačkách, pre ručné aj strojné umývanie. Mierny parfum vhodne odstraňuje pachy z pracovísk, kde dochádza k úniku strojných olejov. Prípravok je hodnotený skúšobňou ITC Zlín ako požívatina druhej triedy, smie byť používaný aj v potravinárskom priemysle. Výrobku bolo prepožičané od roku 2000 Ministerstvom životného prostredia právo používať ochrannú známku "Ekologicky šetrný výrobok"

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Prípravky SimpleGreen si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky