RESTORER engine, Rubbermaid Commercial Products, Simplegreen. PBmanagement & RESTORE shop Slovensko

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ULTRAZVUKOVE CISTICKY a pracky

Ultrazvukové čističky a práčky rôznych objemov pre firmy, dielne, laboratória, optiku, zubné ambulancie. Práčky sa dodávajú v rôznych objemoch a s rôznou výbavou.

Ultrazvukové čistenie je založené na účinku kavitácie, spôsobenej vysokou frekvenciou akustického signálu, vytvárajúceho tlakovú vlnu pomocou tekutiny. Vznikajúce mikroskopické bublinky sa náhle zrútia,čo vyvoláva kavitáciu. Tá poskytuje intenzívny čistiaci účinok napovrchu čisteného predmetu. Bubliny sú veľmi malé, čo im umožňuje preniknúť aj do mikroskopických trhlín a dôsledne čistiť povrch predmetu.Ultrazvukové čistenie poskytuje vynikajúci výsledok. Ultrazvukové čistenie sa často využíva na čistenie dielcov optických prístrojov, súčiastok v hodinách, polovodičových zariadení, palubné systémy rakiet, výrobky pre zdravotníctvo a pod.

Okrem využívania na ultrazvukové čistenie sa táto metóda dá dobre využiť na drvenie materiálu, emulgovanie olejnatých kvapalín, na miešanie roztokov, odstraňovanie hrdze z povrchu kovových predmetov, na urýchlenie chemických reakcií a pod.

Čistiace roztoky pre ultrazvukové čističky a práčky

Vhodné použitie:
čistenie retiazok, prsteňov, náramkov zo zlata a striebra
, čistenie kovových náramkov hodiniek, čistenie skiel okuliarov, optiky ďalekohľadov, vrtákov a rezacích kotúčov, náradia, lekárskych nástrojov ( proces nenahrádza sterilizáciu)
karburátorov,prehadzovačiek a prešmykačov
, ložísk

Odporúčané prostriedky:

Koncentráty SIMPLE GREEN  sú vhodným prípravkom pre použitie v ultrazvukových umývačkách, sú nehorľavé, pracujú do teploty 40 C.

SIMPLE GREEN Crystal – optika,  zlato, striebro
SIMPLE GREEN Extreme – karburátory, diely bicyklov…

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Ultrazvukové čističky a práčky ako i roztoky pre ultrazvukové čistenie si môžete u nás objednať a kúpiť formou dobierky v našom RESTORE shope

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky